Üçtem Plas 25 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi paylaşmanın heyecanını duyar.
Vizyonumuz
Vizyonumuz

Üçtem Plas 25 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

50 m2 faaliyet alanında üretimine başlayan şirketimiz önce kapasitesini 5000 m2'lik alana taşımış ve bugün 15000 m2’lik faaliyet alanına sahip olup çağdaş teknoloji standartlarındaki makine ve techizatlarıyla yoluna azim ve kararlılıkla devam etmektedir. Konusunda uzman bir kadroya sahip olan şirketimizin değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Yolumuzda daha güçlü ve aktif olabilme adına 2002 yılında kendi kalıphanemizi kurup yine çağdaş teknoloji standartlarındaki CNC tezgahlarımızda kendi kalıplarımızı üretmeye başladık. Bu sayede ürünlerimizdeki özgünlük ve kalite seviyesi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarında geniş bir müşteri ağına ulaştık. Şuan başta Avrupa olmak üzere Rusya, Ortadoğu, Afrika ve diğer asya ülkelerinde 50'nin üzerinde ülkeye ihracat yapmakta ve müşteri sayımızı gün geçtikçe arttırmaktayız,

Üçtem-Plas olarak insan sağlığını, doğayı ve tabii kaynaklarımızı koruyabilmek adına geri dönüşüme ve çevre kirliliğine maksimum düzeyde önem vermekte ve bu konudaki duyarlılığımızı ürünlerimize de yansıtmaktayız. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Üçtem Plas, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Bizlerle tanışmaktan ve çalışmaktan memnun kalacağınızı yıllardır hızla devam eden büyüme trendimiz garanti etmektedir.

Müşteri Temsilcisi

Müşteri temsilcisi

20:15:14
Görüşmeyi Başlat